Другий рік поспіль від Міжнародного благодійного фонду «Альянс Громадського здоров’я» КНП СОР «Обласний клiнiчний медичний центр соцiально небезпечних захворювань» отримує відзнаку за активну участь та вагомий вклад в розширення доступу до медикаментозного підтримувального лікування.
Замісна підтримувальна терапія хворим з опіоїдною залежністю (ЗПТ) на базі КЗ СОР «Обласний наркологічний диспансер» була розпочата в 2008 році для 20 пацієнтів і на кінець 2019 року проводилась вже 318 пацієнтам. Станом на 01.06.2020 в області охоплено замісною підтримувальною терапією 592 пацієнти з опіоїдною залежністю в 9 лікувально-профілактичних закладах, зокрема 326 пацієнтів (55,1%) у місті Суми на базі КНП СОР «Обласний клінічний медичний центр соціально небезпечних захворювань».

Забезпечення доступу наркозалежних до медикаментозного підтримувального лікування – це дієвий важливий компонент профілактики інфікування ВІЛ та іншими інфекціями, що передаються парентеральним шляхом, який в часі вже підтвердив свою ефективність.

Подяка за вагомий вклад в розширення доступу до медикаментозного підтримувального лікування