Шановні відвідувачі!!

У зв’язку з проведеною реорганізацією комунального закладу Сумської обласної ради «Обласний наркологічний диспансер» згідно рішення Сумської обласної ради сьомого скликання від 22.02.2019 «Про реорганізацію комунальних закладів та установ охорони здоров’я» шляхом перетворення у комунальне некомерційне підприємство Сумської обласної ради «Обласний клінічний медичний центр соціально небезпечних захворювань».

КНП СОР “Обласний клінічний медичний центр соціально небезпечних захворювань” є провідним медичним закладом, який надає спеціалізовану наркологічну, психіатричну допомогу дорослому населенню міста Суми та області, а також допомогу ВІЛ-інфікованим.
Допомога для наших пацієнтів, їх рідних та близьких, в тому числі анонімно, організована як на амбулаторному та к і стаціонарному етапах.

З метою підвищення якості та максимальної доступності структурні підрозділи та кабінети розміщені у окремих лікувальних корпусах, куди кожен бажаючий може звернутися з питаннями ранньої діагностики, лікування та попередження захворювання (профілактики) психічних захворювань або будь-яких видів залежності.

Звертаю Вашу увагу, що в структурі нашого закладу працює стаціонарна служба на 60 наркологічних ліжок та 225 психіатричних.

В нашому центрі працюють висококваліфіковані лікарі: наркологи, психіатри, інфекціоністи, психотерапевти, невропатологи, терапевти, практичні психологи. Фельдшери та сестри медичні – забезпечують сестринський догляд. Соціальні працівники – соціальний супровід лікування наркологічних хворих та їх рідних.

На сторінках сайту Ви зможете знайти відповіді на Ваші запитання та актуальну інформацію.

Впевнений, що сайт буде корисним та цікавим для Вас! Наша робота направлена на те, щоб наркологічна та психіатрична допомога була доступною для кожного, хто її потребує!

Сподіваюсь, що КНП СОР “Обласний клінічний медичний центр соціально небезпечних захворювань” стане для Вас надійним помічником сьогодні та у майбутньому! Будьте здорові!

З повагою,
головний лікар КНП СОР «Обласний
клінічний медичний центр соціально
небезпечних захворювань»,
обласний позаштатний спеціаліст
управління охорони здоров’я
Сумської обласної державної
адміністрації по спеціальності
«Психіатрія» та «Наркологія»                                                                                                                 Тарас ЗЛИДЕННИЙ