Шановні відвідувачі!!

КНП СОР “Обласний клінічний медичний центр соціально небезпечних захворювань” є провідним медичним закладом, який надає спеціалізовану наркологічну та психіатричну допомогу дорослому населенню міста Суми та області.

Допомога для наших пацієнтів, їх рідних та близьких, в тому числі анонімно, організована як на амбулаторному та к і стаціонарному етапах. З метою підвищення якості та максимальної доступності структурні підрозділи та кабінети розміщені у окремих лікувальних корпусах, куди кожен бажаючий може звернутися з питаннями ранньої діагностики, лікування та попередження захворювання (профілактики) психічних захворювань або будь-яких видів залежності.

Звертаю Вашу увагу, що в структурі нашого закладу працює стаціонарна служба на 60 наркологічних ліжок та 225 психіатричних.

В диспансері працюють висококваліфіковані лікарі: наркологи, психіатри, психотерапевти, невропатологи, терапевти, практичні психологи. Фельдшери та сестри медичні – забезпечують сестринський догляд. Соціальні працівники – соціальний супровід лікування наркологічних хворих та їх рідних.

На сторінках сайту Ви зможене знайти відповіді на Ваші запитання та актуальну інформацію.

Впевнений, що сайт буде корисним та цікавим для Вас! Наша робота направлена на те, щоб наркологічна та психіатрична допомога була доступною для кожного, хто її потребує!

Сподіваюсь, що КНП СОР “Обласний клінічний медичний центр соціально небезпечних захворювань” стане для Вас надійним помічником сьогодні та у майбутньому! Будьте здорові!

З повагою,
головний лікар КНП СОР “Обласний
клінічний медичний центр соціально
небезпечних захворювань”»,
обласний позаштатний спеціаліст
управління охорони здоров’я
Сумської обласної державної
адміністрації по спеціальності
«Психіатрія» та «Наркологія»                                                                                                                 Тарас Злиденний