м. Суми, вул. Куликівська, 43, (тел. 0542 701 973); вул. Шишкарівська, 9, (тел. 0542 701 260, 0542 701 261)

Функції відділу

1. Забезпечує впровадження уніфікованої системи збору, обробки та надання медико-статистичної та адміністративної інформації.

2. Бере участь у розробці обласних цільових програм в охороні здоров’я.

3. Здійснює впровадження сучасних інформаційних технологій (сертифікованих програмних продуктів, комп’ютерної техніки, засобів зв’язку) для автоматизації системи управління, обліку, збору, обробки та аналізу статистичної інформації.

4. Бере участь у формуванні основних організаційних заходів діяльності КНП СОР «Обласний клінічний медичний центр соціально небезпечних захворювань».

5. Здійснює організаційно-методичне забезпечення.

6. Здійснює заходи щодо оптимізації діяльності інформаційно-аналітичної служби, надає методичну допомогу з питань організації статистичного обліку і звітності.

7. Здійснює контроль за впровадженням і використанням у закладах охорони здоров’я форм державної та галузевої статистичної звітності.

8. Проводить прийом медико-статистичної та адміністративної інформації від закладів охорони здоров’я області, формування зведених звітів, надання звітів та адміністративної інформації на вищі рівні.

9. Проводить у закладах охорони здоров’я області та структурних підрозділах КНП СОР «Обласний клінічний медичний центр соціально небезпечних захворювань» перевірку стану медико-статистичного обліку, достовірності звітних даних.

10. Формує банк даних щодо стану здоров’я населення, діяльності та ресурсного забезпечення закладів охорони здоров’я області.

Завідувач інформаційно-аналітичного відділу медичної статистики Маландій Марина Василівна

Безкоштовно та конфіденційно пройти тестування  на ВІЛ за 15 хвилин, отримати консультації з питань профілактики,
тестування та лікування ВІЛ-інфекції можна у відділенні профілактики і боротьби зі СНІДом
КНП СОР “Обласний клінічний медичний центр соціально небезпечних захворювань”.

 Висококваліфікований медичний персонал – лікарі-інфекціоністи, фтизіатри – готові надати фахові консультації з питань ВІЛ-інфекції.

 м. Суми, вулиця Білопільський шлях, 22 (окремий вхід, ліве крило)

 Час роботи: 8.00-15.42, субота та неділя – вихідні

 (0542) 701985

Пропонуємо ознайомитися з мапою пунктів тестування на COVID-19, що забезпечують процес забору біологічного матеріалу для проведення лабораторних досліджень на COVID-19 методом ПЛР, а також проведення експрес-тестів на визначення антигена від коронавірусної інфекції

З детальним  переліком пунктів тестування можна ознайомитися за посиланням: http://bit.ly/38OWlQl

Нагадаємо, щоб вчасно виявляти інфікованих коронавірусом пацієнтів, розширити доступ до тестування на COVID-19, а відтак ефективніше протистояти пандемії, прийнято розпорядження № 157, згідно з яким тестування пацієнтів на ковід тепер є частиною послуги на первинному рівні медичної допомоги та при амбулаторній допомозі.