Комунальне некомерційне підприємство
Сумської обласної ради «Обласний клінічний медичний центр соціально небезпечних захворювань» оголошує конкурс на відбір консультанта з впровадження інфекційного контролю (експерта)

Конкурс проводиться в рамках реалізації проекту Глобального фонду для боротьби із СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні «Прискорити темпи зменшення рівня захворюваності на туберкульоз та ВІЛ за рахунок забезпечення загального доступу до своєчасної та якісної діагностики і лікування туберкульозу, шляхом розширення доказової медичної профілактики, діагностики та лікування ВІЛ та створення стійкої та життєздатної системи охорони здоров’я».

Назва позиції: консультант з впровадження інфекційного контролю (експерт).

Період виконання робіт: жовтень-грудень 2020 року

Інформація щодо установи:

Головним завданнями комунального некомерційного підприємства Сумської обласної ради «Обласний клінічний медичний центр соціально небезпечних захворювань» (далі – медичний центр) в рамках реалізації субгранту GF2020SG19/150 є розбудова системи громадського здоров’я в Сумській області. Медичний центр також виконує лікувально-профілактичні та організаційно-методичні функції у сфері охорони здоров’я в області з метою забезпечення якості лікування хворих на соціально небезпечні захворювання, зокрема ВІЛ/СНІД та наркотичною залежністю. Медичний центр бере участь в розробці регуляторної політики на регіональному рівні і взаємодіє з іншими установами та громадськими організаціями, що працюють в сфері громадського здоров’я та протидії соціально небезпечним захворюванням.

Основні обов’язки:

  1. Надання послуг із розробки, експертної підтримки та методологічного супроводу в процесі розробки планів дій з впровадження програм профілактики інфекцій та інфекційного контролю (далі – ПІІК), епідеміологічного нагляду за інфекційними хворобами, пов’язаними з наданням медичної допомоги (далі – ІПНМД) та покращення гігієни рук.

  2. Участь у організації та проведенні навчальних заходів (семінар, тренінг, круглий стіл) з питань інфекційного контролю, у тому числі в якості тренера.

  3. Участь у організації та проведенні навчальних заходів (семінар, тренінг, практикум) з питань гігієни рук, в тому числі в якості тренера.

  4. Участь у розробці стандартних операційних процедур (далі – СОП) з проведення медичних маніпуляцій.

  5. Виконання доручень програмного координатора та рішень міжвідомчої робочої групи з питань розвитку системи громадського здоров’я в області.

Вимоги до професійної компетентності:

  1. Вища медична освіта (обов’язково).
  2. Досвід роботи не менше 3-х років у сфері організації та впровадження заходів з інфекційного контролю.
  3. Вільне володіння усною та письмовою українською мовою.
  4. Досвід роботи в проектах міжнародної технічної допомоги в сферах – охорона здоров’я, соціальна допомога, громадське здоров’я, в тому числі за підтримки Глобального Фонду є перевагою.
  5. Відмінний рівень роботи з комп’ютером, знання MS Word, MS Excel, MS PowerPoint, MS Outlook, Internet.

Резюме, мотиваційний лист, копії документів про освіту, копія паспорта, інші документи мають бути надіслані електронною поштою на електронну адресу:  sumyaids@gmail.com. В темі листа, будь ласка, зазначте: «Консультант з впровадження інфекційного контролю (експерт)».

Контактна особа Панасенко Лариса Миколаївна (тел. 095-124-17-73).

Термін подання документів – до 12 жовтня 2020 року, реєстрація документів завершується о 17:00.

За результатами відбору резюме успішні кандидати будуть запрошені до участі у співбесіді. У зв’язку з великою кількістю заявок, ми будемо контактувати лише з кандидатами, запрошеними на співбесіду. Умови завдання та контракту можуть бути докладніше обговорені під час співбесіди.

Оголошується конкурс на відбір консультанта з впровадження інфекційного контролю (експерта)