Друзі, раді повідомити вам, що сьогодні 19 лютого 2021 року у м.Київ відбувається Установчий з’їзд Всеукраїнського Об’єднання організацій роботодавців охорони здоров’я.

Делегати від Сумської області: Тарас ЗЛИДЕННИЙ, директор Сумської обласної галузевої організації роботодавців охорони здоров’я, директор КНП СОР «Обласний клінічний медичний центр соціально небезпечних захворювань» та Володимир ГОРОХ, заступник директора Сумської обласної галузевої організації роботодавців охорони здоров’я, директор КНП СОР «Сумська обласна клінічна лікарня».

Для довідки.
В області вже майже рік як працює Обласна галузева організація роботодавців охорони здоров’я.

Стратегічним завданням Об’єднання організацій роботодавців охорони здоров’я є збереження і розвиток золотого фонду менеджерів охорони здоров’я, як лідерів провідної галузі економіки України.

Чому саме базової індустрії економіки?
Тому що саме галузь охорони здоров’я є відповідальною за забезпеченням всієї економіки трудовим ресурсом – дієздатним людським потенціалом!

Необхідно зазначити, що саме на роботодавцях галузі охорони здоров’я в нинішніх умовах лежить повна відповідальність за якість і доступність медичної допомоги.

В умовах трансформації лікувально-профілактичних закладів в комунальні підприємства роботодавці охорони здоров’я по суті є підприємцями з усіма обставинами, що з цього випливають.

Об’єднання здійснюється для того, щоб напрацювати сучасні механізми організації управління медичним бізнесом в організаційному та фінансово-економічному розумінні цього процесу.

Фундаментом діяльності має стати міцна фінансово-економічна і організаційна база, сформована на сучасних – науково обґрунтованих інноваційних, інвестиційних та інформатизаційних засадах.

Всеукраїнське Об’єднання організацій роботодавців охорони здоров’я бере на себе ініціативу практичної реалізації принципів:
-здоров’я в усіх стратегіях країни;
-повне охоплення послугами охорони здоров’я всього населення;
-пріоритет первинної медико-санітарної допомоги.

З таким потужним локомотивом позитивні перетворення в життєдіяльності нашої галузі відбуватимуться вже незабаром!

19 лютого 2021 року у м.Київ відбувається Установчий з’їзд Всеукраїнського Об’єднання організацій роботодавців охорони здоров’я