У відділенні профілактики і боротьби зі СНІДом завершено реалізацію проекту Центру громадського здоров’я МОЗ України щодо питань роботи у МІС ВІЛ.

За допомогою програм віддаленого доступу проведено наставницькі сесії для 7-ми закладів охорони здоров’я Сумської області, де здійснюється діагностика, лікування та супровід осіб з ВІЛ. Зокрема, програма проекту передбачала проведення аналітичної роботи на сайтах, забезпечення інформаційної підтримки системи епіднагляду за ВІЛ-інфекцією, навчання медичного персоналу щодо підвищення точності медичної інформації та оптимізації відстеження пацієнтів, які пропустили заплановані візити.

Довідково. МІС ВІЛ – медична інформаційна система ВІЛ-інфекція в Україні. Призначена для створення єдиного сховища даних епідеміологічного нагляду за ВІЛ/СНІДом та даних медичного нагляду за ЛЖВ, а також підтримки процесів моніторингу та оцінки, планування закупівель, обліку та контролю руху медичних препаратів і виробів медичного призначення.

У відділенні профілактики і боротьби зі СНІДом завершено реалізацію проекту “Центру громадського здоров’я МОЗ України” щодо питань роботи у МІС ВІЛ