Комунальне некомерційне підприємство Сумської обласної ради «Обласний клінічний медичний центр соціально небезпечних захворювань» оголошує конкурс на відбір консультанта для проведення оцінки витрат на протидію епідемії ВІЛ/СНІДу в області за 2019 рік

Конкурс проводиться в рамках реалізації проекту Глобального фонду для боротьби із СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні «Прискорити темпи зменшення рівня захворюваності на туберкульоз та ВІЛ за рахунок забезпечення загального доступу до своєчасної та якісної діагностики і лікування туберкульозу, шляхом розширення доказової медичної профілактики, діагностики та лікування ВІЛ та створення стійкої та життєздатної системи охорони здоров’я»

Назва позиції: консультант для проведення оцінки витрат на протидію епідемії ВІЛ/СНІДу за 2019 рік

Термін виконання робіт: листопад-грудень 2020 року

Рівень зайнятості: часткова зайнятість на умовах угоди цивільно-правового характеру.

Основні обов’язки:

1. Забезпечення збору якісних даних щодо міжнародних та вітчизняних витрат на протидію епідемії ВІЛ/СНІД за джерелами та категоріями фінансування в області за 2019 рік.

2. Узагальнення інформації щодо витрат на протидію епідемії ВІЛ/СНІД за джерелами та категоріями фінансування в області за 2019 рік.

3. Підготовка звіту за результатами діяльності з описом наданих послуг.

Вимоги до професійної компетентності:

  • вища освіта (фінансова, економічна);

  • досвід роботи за фахом від 5-ти років;

  • досвід роботи в сферах охорона здоров’я, соціальна допомога, громадське здоров’я, ВІЛ/СНІД, в тому числі за підтримки Глобального Фонду є перевагою;

  • знання нормативно-правової бази з питань регулювання фінансово-господарської діяльності та ведення бухгалтерського обліку;

  • вільне володіння українською та російською мовами;

  • відмінний рівень роботи з комп’ютером, знання MS Word, MS Excel, MS PowerPoint, MS Outlook;

  • вміння координувати різні види діяльності та виконувати всі завдання вчасно;

  • висока ділова та професійна етика;

  • відмінні міжособистісні й комунікативні навички.

Резюме, мотиваційний лист, копії документів про освіту, копія паспорта, інші документи мають бути надіслані електронною поштою на електронну адресу:  sumyaids@gmail.com. В темі листа, будь ласка, зазначте: «Вакансія – консультант для проведення оцінки витрат на протидію епідемії ВІЛ/СНІДу за 2019 рік».

Контактна особа Панасенко Лариса Миколаївна (тел. 095-124-17-73).

Термін подання документів – до 04 листопада 2020 року, реєстрація документів завершується о 16:00.

За результатами відбору резюме успішні кандидати будуть запрошені до участі у співбесіді. У зв’язку з великою кількістю заявок, ми будемо контактувати лише з кандидатами, запрошеними на співбесіду. Умови завдання та контракту можуть бути докладніше обговорені під час співбесіди.

Комунальне некомерційне підприємство Сумської обласної ради «Обласний клінічний медичний центр соціально небезпечних захворювань» залишає за собою право повторно розмістити оголошення про вакансію, скасувати конкурс на заміщення вакансії, запропонувати посаду зі зміненими обов’язками чи з іншою тривалістю контракту.

Оголошується конкурс на відбір консультанта для проведення оцінки витрат на протидію епідемії ВІЛ/СНІДу в області за 2019 рік