Комунальне некомерційне підприємство
Сумської обласної ради «Обласний клінічний медичний центр соціально небезпечних захворювань» оголошує конкурс на відбір фахівців для здійснення тестування на ВІЛ та гепатити В і С в рамках Європейського тижня тестування

Конкурс проводиться в рамках реалізації проекту Глобального фонду для боротьби із СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні «Прискорити темпи зменшення рівня захворюваності на туберкульоз та ВІЛ за рахунок забезпечення загального доступу до своєчасної та якісної діагностики і лікування туберкульозу, шляхом розширення доказової медичної профілактики, діагностики та лікування ВІЛ та створення стійкої та життєздатної системи охорони здоров’я».

Назва позиції: фахівець для проведення тестування на ВІЛ та гепатити В,С

Кількість позицій – 2

Період виконання робіт: листопад 2020 року

Інформація щодо установи:

Головним завданнями комунального некомерційного підприємства Сумської обласної ради «Обласний клінічний медичний центр соціально небезпечних захворювань» (далі – медичний центр) в рамках реалізації субгранту GF2020SG19/150 є розбудова системи громадського здоров’я в Сумській області. Медичний центр також виконує лікувально-профілактичні та організаційно-методичні функції у сфері охорони здоров’я в області з метою забезпечення якості лікування хворих на соціально небезпечні захворювання. Медичний центр бере участь в розробці регуляторної політики на регіональному рівні і взаємодіє з іншими установами та громадськими організаціями, що працюють в сфері громадського здоров’я та протидії соціально небезпечним захворюванням.

Основні обов’язки:

У період з 20 по 27 листопада 2020 року, як в Україні, так і області проводитиметься Європейський тиждень тестування (далі – ЄТТ) ініційований Euro TEST, основним завданням якого буде тестування на ВІЛ та визначення маркерів вірусних гепатитів В та С. Актуальність проведення зазначеної ініціативи обумовлена високою поширеністю ВІЛ та вірусних гепатитів серед населення України.

 1. Надання послуг з тестування на ВІЛ та вірусні гепатит В і С: оцінка персональних ризиків щодо інфікування ВІЛ, гепатитом В, С та потреби в тестуванні; надання інформації про ВІЛ-інфекцію, вірусні гепатити В і С; роз’яснення процедури тестування, інтерпретація та обговорення результатів тесту, які можуть бути при обстеженні на вірусні гепатити та ВІЛ-інфекцію; проведення тестування на вірусні гепатити В і С та ВІЛ з використанням швидких тестів; надання інформації за результатом проведеного тесту).

 2. Надання інформації щодо важливості звернення до профільного ЗОЗ особи з позитивним результатом швидкого тесту на вірусні гепатити та/або ВІЛ для підтвердження діагнозу.

 3. Надання інформації про служби та організації(із зазначенням контактів установ, он-лайн ресурсів), які надають в області підтримку людям, які живуть з ВІЛ та особам з груп підвищеного ризику щодо інфікування ВІЛ.

 4. Надання інформації щодо важливості залучення до тестування на вірусні гепатити та ВІЛ статевих/ін’єкційних партнерів особи з позитивним результатом тесту на вірусний гепатит та/або ВІЛ.

 5. Підготовка фінального звіту про проведену роботу.

Вимоги до професійної компетентності:

 1. Вища освіта є перевагою.
 2. Досвід роботи у сфері профілактики/лікування /соціального супроводу ВІЛ та вірусних гепатитів В і С.
 3. Досвід та уміння надавати послуги з тестування на ВІЛ, вірусні гепатити В і С, у тому числі з використання швидких тестів.
 4. Відмінне знання усної та письмової ділової української мови.
 5. Добре володіння пакетом програм MS Office.
 6. Чітке дотримання термінів виконання завдань.
 7. Толерантність та відповідальність.

Резюме, мотиваційний лист, копії документів про освіту, копія паспорта, інші документи мають бути надіслані електронною поштою на електронну адресу:  sumyaids@gmail.com. В темі листа, будь ласка, зазначте: «Фахівець для проведення тестування на ВІЛ та гепатити В, С».

Контактна особа Панасенко Лариса Миколаївна (тел. 095-124-17-73).

Термін подання документів – до 22 жовтня 2020 року, реєстрація документів завершується о 17:00.

За результатами відбору резюме успішні кандидати будуть запрошені до участі у співбесіді. У зв’язку з великою кількістю заявок, ми будемо контактувати лише з кандидатами, запрошеними на співбесіду. Умови завдання та контракту можуть бути докладніше обговорені під час співбесіди.

Оголошується конкурс на відбір фахівців для здійснення тестування на ВІЛ та гепатити В і С в рамках Європейського тижня тестування