Щороку 1 грудня в усьому світі проходять заходи до Дня боротьби зі СНІДом.

Сьогодні ми як ніколи близько, щоб подолати одну з найжахливіших епідемій за часів існування людства. СНІД більше не входить в десятку провідних причин смертності. Але досі з ВІЛ-інфекцією живе близько 37 мільйонів людей на планеті. Далеко не кожен з них знає про свій статус.

На жаль, в Україні більшість нових випадків виявляються вперше на 3 та 4 клінічних стадіях ВІЛ-інфекції, коли стан здоров’я вже незадовільний. Ця ситуація може бути виправлена, якщо не заплющувати очі на проблему та вчасно проходити тестування.

Знають про свій статус лише ПОЛОВИНА оціночної кількості людей в Україні, які живуть з ВІЛ.

Зараз в Україні немає проблем з лікуванням — в Україні на 100% забезпеченість ліками. Тобто кожен ВІЛ-позитивний українець може отримувати лікування безоплатно! Зараз у подоланні хвороби найважливіше — виявити й привести на лікування всіх, хто живе з ВІЛ.

Якщо ви ще не перевіряли себе — час дорослішати. Завітайте до найближчого пункту тестування та зробіть тест. Це швидко (15 хвилин), безоплатно та конфіденційно! Адреси з місцями для тестування на ВІЛ в Україні можна знайти на нашому сайті
Тест на ВІЛ можна пройти і в сімейного лікаря, в кожному закладі охорони здоров’я, який надає первинну медичну допомогу.

Якщо ви сумніваєтеся щодо необхідності тестування, можна пройти онлайн-тест від «100% життя» – Мережа ЛЖВ, який виявить ризики інфікування й порадить пройти реальне тестування на ВІЛ у разі необхідності. Для цього необхідно завантажити мобільний додаток HIV Test.

Не будь дитиною — пройди тест на ВІЛ!

Не будь дитиною — пройди тест на ВІЛ!