Медичні працівники щодня рятують тисячі життів. Заради здоров’я пацієнтів ризикують власним життям. Днями не бачать своїх рідних, а наражаючись на небезпеку також хворіють. У боротьбі з Covid-19 кожен медичний працівник повинен бути забезпечений засобами індивідуального захисту та вміти ним користуватись, оцінювати ризики та вирішувати, який саме засіб індивідуального захисту і коли застосовувати. Засоби індивідуального захисту, які використовують медичні працівники, повинні відповідати вимогам державних стандартів.

У боротьбі з Covid-19 медичний персонал у всьому світі платить дуже високу ціну. Тисячі медичних працівників заразилися вірусом, кількість померлих лікарів неухильно зростає. Без медичних працівників нам не подалати Covid-19. У скрутну годину саме від медичних працівників залежить доля кожного з нас. Тому обов’язково підтримуємо медичних працівників!

Пам’ятаймо, що залишитись удома, мити руки, тримати дистанцію – це також спосіб підтримки медичних працівників. Будьте дисциплінованими та бережіть один одного.

Оксана Бойченко – юрисконсульт
комунального некомерційного підприємства Сумської обласної ради «Обласний клінічний медичний центр соціально небезпечних захворювань»

Медичні працівники рятують від Covid-19