Для студентів-бакалаврів груп ГР-901 спеціальності «Громадське здоров’я», ПУ-71 спеціальності «Публічне управління та адміністрування» і М-71 спеціальності «Менеджмент» 22 вересня була проведена цікава онлайн лекція щодо стратегічного управління.

Практико орієнтований захід був організований старшим викладачем кафедри управління, к.н. з держ.упрДеміховим О.І.

Перед студентами виступила заступник медичного директора з питань профілактики і боротьби зі СНІДом КНП Сумської обласної ради «Обласний клінічний медичний центр соціально небезпечних захворювань» Панасенко Лариса Миколаївна.

В ході онлайн-лекції були розглянуті питання стратегічних пріоритетів та основних функцій громадського здоров’я, організації процесів управління персоналом в цій сфері. Лектор прокоментувала зміст стратегічних документів і окреслила ключові проблеми, особливо в сучасних умовах розповсюдження коронавірусу. Також студентам були доведені заходи стимулювання бізнесу в індустрії здоров’я.  

Питання, що були озвучені студентам 2 і 4 курсу в ході лекції фахівця, безпосередньо пов’язані з темами відповідних робочих програм дисциплін «Стратегічне управління» і «Управління персоналом».

Дякуємо фахівцю-практику за цікаву лекцію і змістовне обговорення проблематики стратегічного управління!

Кафедра управління продовжує залучати на свої заняття найкращих спеціалістів для передачі молоді своїх знань і досвіду!

Детальніше: https://management.fem.sumdu.edu.ua/uk/allcategories-uk-ua/13-novyny/328-kafedra-upravlinnia-prodovzhuie-zaluchaty-fakhivtsiv-praktykiv-na-onlain-lektsii

Фахівці медичного центру продовжують співпрацювати з кафедрою Громадського здоров’я!