Якщо працівники можуть працювати з дому, а роботодавець в змозі організувати дистанційну роботу, це варто зробити. Це рекомендація Міністерства охорони здоров’я України, про яку повідомив заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко під час брифінгу.

Дистанційну роботу слід запровадити відповідним наказом. Перед тим, як видати наказ, доцільно провести оперативні наради у структурних підрозділах або зібрати загальні збори колективу. Поінформуйте колектив про заходи Уряду для запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19 відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та про лист Міністерства освіти і науки від 11 березня 2020 року № 1/9-154. Зокрема, Уряд заборонив з 12.03.2020 по 03.04.2020 відвідувати здобувачам освіти заклади освіти.

На офіційному веб – порталі Верховної Ради України за посиланням http://rada.gov.ua та на сайті http://zakon.rada.gov.ua, www.kmu.gov.ua можна ознайомитися з інформацією більш детально.

Оксана Бойченко – юрисконсульт

комунального некомерційного підприємства Сумської обласної ради «Обласний клінічний медичний центр соціально небезпечних захворювань»

Дистанційна робота працівників у зв’язку з коронавірусом COVID-19