Шановні колеги!

Різдво Христове та Новий рік – це не тільки чудові сімейні свята, але і можливість підвести підсумки, пригадати ключові події минулих місяців і намітити плани на майбутнє, щоб зосередитись на важливих речах.

Цей рік став знаковим для всіх нас і нашого закладу. Нашому диспансеру довірено бути провідним в області не тільки у галузі наркології але і психіатрії, профілактики ВІЛ/СНІДу. Це свідчить, що ми підтримуємо правильний вектор реформування галузі охорони здоров’я і у нас є для цього всі можливості. Це свідчить, що ми є колективом, який може досягати поставлених цілей.

В новому році, як і раніше, будемо зосереджені та наполегливі у досягненні намічених цілей. Працював і буду працювати на результат, тому що маю наміри покращити якість надання медичної допомоги населенню нашим закладом, матеріально-технічні умови роботи для Вас, шановні колеги, наскільки це буде можливим.

Бажаю Вам душевного тепла та рівноваги, міцного здоров’я, щастя і благополуччя. Нехай всі негаразди залишаються в старому році, а у Ваших домівках панує мир та спокій.

Щасливого Вам Різдва, шановні колеги!

З повагою, головний лікар ТАРАС ЗЛИДЕННИЙ

Вітаємо з Різдвом Христовим та Новим роком!